ONOMO Hotel Cape Town - Inn on the Square
Romkategorier og priser
Kart
Velger du ONOMO Hotel Cape Town - Inn on the Square i Cape Town, bor du rett ved Long Street og bare 13 minutter å gå til Cape Town internasjonale konferansesenter. Dette hotellet ligger 2,1 mi (3,4 km) unna Cape Town stadion og 4 mi (6,4 km) unna Camps Bay-stranden.
Hotellinnredning
Gå ikke glipp av rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og en badstue. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Det enkelt å komme seg til severdighetene i nærheten med overnattingsstedets buss (mot et tillegg).
Hotellinnredning
- Heis
- Resepsjonstjenester
- Antall rom:165
- Antall etasjer:8
- Antall bygninger/tårn –1
- Flyplasstransport (mot tilleggsgebyr)
- Frokost tilgjengelig (mot tilleggsgebyr)
- Vaskeritjenester
- Safe i resepsjonen
- Døgnåpen resepsjon
- Renseri/klesvask
- Badstue
- Røykeområde
- Transport til og fra flyplass
- Hjelp til utflukter og billetter
- Gratis wi-fi
- Kostnadsfritt Internett via kabel
- Transport i nærområdet (mot tilleggsgebyr)
- Antall restauranter:1
- Antall utendørs basseng –1
- PC-stasjon
- Takterrasse
- Antall barer/salonger:1
- Bagasjeoppbevaring
- Henting på togstasjonen (mot tilleggsgebyr)
- Strandtransport (mot tilleggsgebyr)
- Solsenger for basseng
- Terrasse
- Barnepass (mot tilleggsgebyr)
- Handikappvennlig (kan ha begrensninger)
Rominnredning
- TV
- Daglig rengjøring
- Hypoallergenisk sengetøy
- Gratis toalettartikler
- Hårføner
- Skrivebord
- Klimaanlegg på rommet (air conditioning)
- Lydisolerte rom
- Strykejern/-brett (på forespørsel)
- Blendingsgardiner
- Kun dusj
- Safe på rommet (tilpasset bærbar PC)
- Parabol-TV
- Gratis wi-fi
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
- Håndklær tilgjengelig
- Sengetøy tilgjengelig
- Såpe
- Sjampo
- Toalettpapir
Hotellregler & Informasjon fra hotellet
ONOMO Hotel Cape Town - Inn on the Square
- Hotellregler
- Check-In: kl. 14.00 - midnatt
- Check-Out: kl. 10.00
- Minimumsalder for innsjekking er 18
- Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt
- Kjæledyr tillatt (ingen avgifter)
- Betalingstyper
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Kontanter aksepteres ikke
- Diverse
- Ingen babysenger tilgjengelige
- Beskrivelse
- Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
- Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
- Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
- Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort; ingen kontantbetalinger
- Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: røykvarsler og sikkerhetssystem
- Merk at kulturelle normer og regler for gjester kan variere avhengig av land og overnattingssted. Det er overnattingsstedet som har bestemt reglene som er oppgitt
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Pris for frokostbuffé: ca. ZAR 250 for voksne og ZAR 250 for barn
- Avgift for flyplasstransport: ZAR 600 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 2)
Velger du ONOMO Hotel Cape Town - Inn on the Square i Cape Town, bor du rett ved Long Street og bare 13 minutter å gå til Cape Town internasjonale konferansesenter. Dette hotellet ligger 2,1 mi (3,4 km) unna Cape Town stadion og 4 mi (6,4 km) unna Camps Bay-stranden.
Føl deg som hjemme i et av de 165 gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har dusj, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Rommene har safe med plass til bærbar PC og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig.
Gå ikke glipp av rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og en badstue. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Det enkelt å komme seg til severdighetene i nærheten med overnattingsstedets buss (mot et tillegg).
Som gjest på ONOMO Hotel Cape Town - Inn on the Square kan du spise et bedre måltid på Klok Restaurant. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 10.00 mot et tillegg.
Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), en PC-stasjon og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt og henting på togstasjonen mot et tillegg.
Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen og togstasjonen (betaling kan kreves). For å avtale henting må gjestene kontakte overnattingsstedet 72 timer før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen. Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking. En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst. Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy. Alle gjester (inkludert barn) må fremvise gyldig offentlig utstedt legitimasjon ved innsjekking.
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
Andre populære hoteller i Cape Town
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}






































































